Social Media Behaviours of Teenagers

--- Erasmus+ KA229 (SoMBeT)

nazaj na seznam vseh aktualnih projektov

Erasmus+ KA229 (2020-2023) - Social Media Behaviours of Teenagers (SoMBeT)

Osnova projekta so težave, povezane z neprimerno uporabo mobilnih telefonov med poukom in naraščajočo stopnjo zasvojenosti z uporabo platform za družbeno mreženje. Pogosta in nepravilna uporaba družbenih omrežij ima negativne posledice, ki lahko vključujejo spletno ustrahovanje, negativno samopodobo, manj časa, porabljenega za zdrave dejavnosti v resničnem svetu. Pravilna uporaba družbenih omrežij pa lahko pomaga in poveča uspeh učencev.

Zakaj, kdaj, kje in kako uporabljajo dijaki družbena omrežja? Partnerske šole bodo v projektu raziskovale in analizirale podobnosti/razlike v uporabi, navadah in morebitni zasvojenosti dijakov ter razvile previdnostne ukrepe za uporabo družbenih omrežij. Projekt omogoča izmenjavo dijakov partnerskih šol.

Partnerske šole

Projekt omogoča izmenjavo dijakov partnerskih šol.

Logotip za Erasmus+ Ključni ukrep 2 (KA2) – partnerstva med šolami

Priloge

Uradni logotip projekta "SoMBeT"
Likovni natečaj - logotip za projekt "SoMBeT"