Krepitev čezmejnih izmenjav in sodelovanja

--- Erasmus KA1 2021-27

nazaj na seznam vseh aktualnih projektov

Erasmus akreditacija 2021-27

Prva gimnazija Maribor je bila uspešna na prvem razpisu za dodelitev Erasmus akreditacije za obdobje 2021-27 na področju šolskega izobraževanja (število je bilo omejeno).

Erasmus akreditacija je orodje, namenjeno organizacijam na področjih šolskega izobraževanja, PSI in izobraževanja odraslih, ki želijo vzpostaviti ali nadaljevati mednarodno sodelovanje. Dodelitev potrjuje, da je institucija oz. organizacija pripravila načrt za izvedbo visokokakovostnih aktivnosti mobilnosti v okviru širših prizadevanj za razvoj svoje organizacije. Institucijam z Erasmus akreditacijo bo omogočen poenostavljen dostop do možnosti financiranja v okviru ključnega ukrepa 1 prihodnjega programa Erasmus (2021–2027).

Priloge

Načrt Erasmus 2021-2027: Cilji in aktivnosti