Trenutno 6 objav na oglasni deski.
(FOTO) Izmenjava z gimnazijo Bihać

Avtor: ni naveden

Z Gimnazijo Bihać intenzivno sodelujemo tri leta. V tem času smo imeli večkratna tematska srečanja in izmenjave, ki so se jih udeleževali dijaki in profesorji. Letos smo se v okviru izmenjave z zanimanjem pridružili njihovemu projektu Znanje je moč, poimenovanem tudi Po poteh prijateljstva. Namen projekta je bil krepiti strpnost in toleranco med narodi, ozaveščati mlade k zmanjševanju oziroma odpravljanju etnične nestrpnosti in drugih oblik nasilnega ekstremizma. Srečanje je bilo namenjeno tudi razbijanju predsodkov, ki so ostali kot posledica vojnih konfliktov v devetdestih letih 20. stoletja na Balkanu.

Ogled poročila ali albuma fotografij.

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2019/2020

Avtor: ni naveden

Na voljo je seznam učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2019/2020.

Poglej ali prenesi seznam.

Objavljen jedilnik za mesec junij

Avtor: ni naveden

Dijake obveščamo, da je na voljo jedilnik dijaške prehrane za mesec junij. Poglej jedilnik.

(FOTO) Klasiki v Istri in slovo maturantov

Avtor: ni naveden

Pomladni maj se kmalu bliža h koncu, a je že do sedaj bil poln dogajanja. Na voljo sta dva nova albuma fotografij dijakov Prve.

Sledite "Klasiki na ekskurziji v Istri, 16. in 17. maj" ali "Slovo maturantov in predaja ključa, 21. maj" za ogled fotografij.

SPLETNA PRIJAVA NA IZPITE ZA DIJAKE

Avtor: ni naveden

Dijaki se na izpite prijavite na novem portalu novi.lopolis.si z istim uporabniškim imenom in geslom, kot ga uporabljate tudi za portal Lo.Polis, kjer urejate šolsko prehrano.

Ogled priloge je na voljo tukaj.

(PRIPOROČAMO) Posodobljena stran za ekskurzije klasikov

Avtor: ni naveden

V okviru poletnih popotovanj so dijaki klasičnih oddelkov v zadnjih štirih letih obiskali Albanijo, Bolgarijo, Bosno in Hercegovino, Grčijo, Madžarsko, Makedonijo, Romunijo, Srbijo in Turčijo, med novoletnimi počitnicami pa so odkrivali izjemne umetnostnozgodovinske zaklade mest sosednje Italije.

Vabimo vas, da nas redno spremljajte, da si za vtis o vzdušju na ekskurzijah in bogastvu videnega preberete in pogledate v priloženih poročilih ali med aktualnimi albumi.

Več informacij na strani za ekskurzije klasikov.

Prva gimnazija Maribor, Trg generala Maistra 1, 2000 Maribor
Davčna številka: SI41623878, Matična številka: 5085535000

Telefon (tajništvo): +386 (0)2 22 85 300
FAX: +386 (0)2 22 85 311