Trenutno 6 objav na oglasni deski.

Bralna značka PGM 2021/2022

Avtor: ni naveden

Tudi letos vam ponujamo priporočilni seznam knjig, ki je natisnjen na tem letaku.

Izberite in preberite 5 izmed teh; seveda pa lahko izberete tudi katero koli drugo knjigo. Najpomembneje je, da berete!

Po branju natančno izpolnite obrazec, ki ga najdete na letaku, objavljenem na tej spletni strani, in ga najpozneje do vključno 31. marca 2022 Poddajte v šolski knjižnici Prve gimnazije Maribor.

Priloge

Metka Kostanjevec, prof. slov., viš. bibl.
vodja ŠK PGM

Katalog obveznih izbirnih vsebin 2021/2022

Avtor: ni naveden

Katalog oiv za šolsko leto 2021/2022 je na povezavi:

Šolski sklad

Spoštovani starši!

Šolski sklad Prve gimnazije Maribor ima dolgo tradicijo in prav z vašo pomočjo se je v letih od ustanovitve zvrstilo mnogo dobrega – dijaki so se pomerili na vrsti tekmovanj, bili dejavni na glasbenem in gledališkem področju, pridobivali dodatno jezikovno znanje in tudi sicer plemenitili mladostniški razvoj na najrazličnejših področjih. Ponosni smo, da smo s pomočjo sklada gmotno pomagali dijakom v socialni stiski in omogočili nadstandardno opremo za še kvalitetnejše pedagoško in učno okolje.

Spoštovani starši, hvala za vaš prispevek in za zaupanje, da bomo skrbno porabili denar za vse dejavnosti, ki jih še načrtujemo.

Priložena je elektronska pristopna izjava (povezava), ki jo lahko izpolnite, če želite šolskemu skladu finančno pomagati. Po pošti boste kasneje prejeli izpolnjen formular, ki ga podpišete in znova vrnete na naš naslov.
Hvala za vašo podporo!

dr. Miha Debenak

Dogodki in projekti Prve knjižnice

Avtor: ni naveden

Spoznajte in sledite dogodkom in projektom Prve knjižnice. Sledite spodnjim povezavam za več informacij

Posodobitev strani "Zgodovina šole"

Avtor: ni naveden

Vabljeni k spoznavanju zgodovine Prve.

Ogled zgodovine Prve gimnazije Maribor