Trenutno 3 objav na oglasni deski.

Obvestilo v zvezi s koronavirusom (COVID-19)

Avtor: ni naveden

Ministrstvo za zdravje in NIJZ natančno spremljata dogajanje in obveščata javnost o preventivnih ukrepih in pripravljata ustrezne ukrepe. NIJZ je edini relevanten vir za informacije in potrditev novih primerov okužbe na območju naše države.

Primarne informacije, navodila in usmeritve za potnike so na voljo na spletni strani NIJZ in tudi na spletni strani Ministrstva za zunanje zadeve:

DELO NA DALJAVO - prvi dostop do e-Učilnice

Avtor: ni naveden

Aktivacija in dostop do e-Učilnic. Sledite navodilom v prilogi.

Navodila za aktiviranje e-Učilnice

Podaljšan rok za usvojite bralne značke Prve gimnazije Maribor

Avtor: ni naveden

Ker pa so pred vrati šolske počitnice, čas, ko večkrat vzamemo v roke tudi dobro knjigo, vas obveščam, da imate priložnost za usvojitev zgodovinske – prve bralne značke Prve gimnazije Maribor še vse do meseca marca.

Zares zadnji rok za oddajo izpolnjenega letaka je torek, 3. marec 2020. In ne pozabite: vse sodelujoče čakajo priznanja in knjižne nagrade!

Naj zmaga knjiga!

Sporoča profesorica Metka Kostanjevec

Prva gimnazija Maribor, Trg generala Maistra 1, 2000 Maribor
Davčna številka: 41623878, Matična številka: 5085535000