Vabilo na poletno šolo za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«

Vabilo Univerza Kariera Priloge

Avtor objave: ni naveden, Datum objave: 28. 5. 2019, Datum poteka: brez

Še ne veš, kaj bi študiral? Te zanima, kakšni študijski programi sploh obstajajo in kaj lahko z določeno izobrazbo delaš v praksi? Karierni centri Univerze v Ljubljani v tednu od 26. do 30. 8. 2019 organiziramo 3. brezplačno poletno šolo za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«. Namen poletne šole je spodbuditi dijake, da začnejo pravočasno razmišljati o izbiri študija, da prepoznajo svoje interese, osebnostne lastnosti in kompetence, se seznanijo z možnostmi študija in zaposlovanja in se tako lažje odločijo glede nadaljnje študijske in karierne poti.

Dijaki se bodo lahko udeležili delavnic za lažjo odločitev o izbiri študija, obiskali fakultete in akademijo Univerze v Ljubljani in spoznali, kaj lahko počnejo z določeno izobrazbo v podjetjih in organizacijah. Celotno trajanje poletne šole bodo na voljo tudi karierni svetovalci za individualna svetovanja.

Ker želimo, da je poletna šola dostopna dijakom iz vse Slovenije, bodo lahko tisti, ki živijo izven Ljubljane, na podlagi predložene vozovnice javnega prevoza in izpolnjenega obrazca za povračilo, dobili povrnjene stroške prevoza. Poskrbljeno bo tudi za prehrano.

Na letošnji poletni šoli sodeluje kar 16 fakultet in 1 akademija Univerze v Ljubljani in 12 podjetij in organizacij, ki so na svojem področju med bolj prepoznanimi.

Prijava in več informacij na spletni strani ali Facebook strani Kariernih centrov Univerze v Ljubljani.

Vabljeni!

Karierni centri Univerze v Ljubljani

»Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«
Priloge