Šolski sklad

Avtor objave: Miha Debenak, Datum objave: 7. 10. 2021, Datum poteka: ni podatka

Spoštovani starši!

Šolski sklad Prve gimnazije Maribor ima dolgo tradicijo in prav z vašo pomočjo se je v letih od ustanovitve zvrstilo mnogo dobrega – dijaki so se pomerili na vrsti tekmovanj, bili dejavni na glasbenem in gledališkem področju, pridobivali dodatno jezikovno znanje in tudi sicer plemenitili mladostniški razvoj na najrazličnejših področjih. Ponosni smo, da smo s pomočjo sklada gmotno pomagali dijakom v socialni stiski in omogočili nadstandardno opremo za še kvalitetnejše pedagoško in učno okolje.

Spoštovani starši, hvala za vaš prispevek in za zaupanje, da bomo skrbno porabili denar za vse dejavnosti, ki jih še načrtujemo.

Priložena je elektronska pristopna izjava https://forms.gle/78s8CnBkX7qV9tvx9, ki jo lahko izpolnite, če želite šolskemu skladu finančno pomagati. Po pošti boste kasneje prejeli izpolnjen formular, ki ga podpišete in znova vrnete na naš naslov.

Hvala za vašo podporo!

dr. Miha Debenak