Profesorica Tjaša Klanjšček se poslavlja od vodenja GŠ Prve gimnazije

Gledališka šola Prve gimnazije

Avtor objave: Jakob Žebeljan, Datum objave: 21. 9. 2022, Datum poteka: 21. 12. 2022

Profesorica in pomočnica ravnatelja Tjaša Klanjšček je danes po dolgih letih predala vodenje gledališke šole Prve gimnazije Maribor profesorici Andreji Senčar. Profesorji Prve so se zbrali v prvem glavnem odmoru; ogledali so si gledališko predstavo Lučka v izvedbi dijakov 4. letnika gledališke šole, ki se bodo s to predstavo v petek predstavili tudi na Linhartovem festivalu v Postojni. Profesorji so dosedanji vodji tako izrazili čast, spoštovanje in hvaležnost za dolgoletno kvalitetno delo. Profesorici Klajnšček se je z ganljivim govorom v svojem imenu ter v imenu delavcev šole zahvalil tudi gospod ravnatelj Herman Pušnik. Zdaj optimistično zremo v prihodnost in se veselimo novih kvalitetnih predstav pod vodstvom profesorice Senčar, ki nas čakajo v prihodnosti.

Album fotografij