3. A je zmagovalec tekmovanja za predajo ključa


Ključ Prve

Avtor objave: Helena Lonjak, Datum objave: 22. 5. 2020, Datum poteka: ni podatka

V tekmovanju za predajo ključa je sodelovalo šest oddelkov: 3. A, 3. B, 3. C, 3. D, 3. E in 3. F. Oddelki, ki so v nalogah kreativnosti in dobrodelnosti dosegli največje število točk (3. A, 3. B, 3. C in 3. F) so se pomerili v spletnem kvizu. Kviz je obsegal vprašanja iz poznavanja zgodovine Prve gimnazije, poznavanja aktualnih imetnikov ključa ter znanja in splošne razgledanosti. Najvišje število točk sta dosegla 3. A in 3. C. Finalna naloga je bila priprava predstavitvenega videoposnetka oddelka.


Ponosno predajamo ključ dijakom 3. A oddelka, ki so s kreativnim in duhovitim predstavitvenim videoposnetkom zasluženo zmagovalci!

Povezava do videoposnetka 3. A oddelka:


https://drive.google.com/open?id=1T4AMlv0xouTbOELJrRa04ioC9G3pflRt


Videoposnetek je snemal in montiral Lenart Potočnik.


Čestitamo zmagovalcem!


 4. D