Prizadevanje za širjenje in poglabljanje bralne kulture.

--- Alternativa preživljanja (prostega) časa.

Bralna značka za dijake in zaposlene Prve gimnazije Maribor - 2. sezona

... prizadevanje za širjenje in poglabljanje bralne kulture.

S šolskim letom 2020/2021 na Prvi gimnaziji Maribor stopamo v drugo sezono BRALNE ZNAČKE ZA DIJAKE IN ZAPOSLENE PRVE GIMNAZIJE MARIBOR. Na ta način želimo še dodatno okrepiti in obogatiti naša prizadevanja za širjenje bralne kulture in pismenosti med Slovenci, spodbuditi ljubezen do knjig in branja ter vam ponuditi izjemno kakovostno alternativo preživljanja (prostega) časa.

Logotip bralne značke

Splošno in navodila

Tudi letos vam ponujamo priporočilni seznam knjig, ki je natisnjen na tem letaku. Na njem najdete tako leposlovje kot tudi strokovno literaturo, potopise, knjige za osebno rast in še kaj.

Izberite in preberite 5 izmed teh; seveda pa lahko izberete tudi katero koli drugo knjigo. Najpomembneje je, da berete!

Po branju natančno izpolnite obrazec, ki ga najdete na tej spletni strani, in ga najpozneje do vključno 1. marca 2021 oddajte v šolski knjižnici Prve gimnazije Maribor.

Priloge

LOGOTIP BRALNE ZNAČKE