nazaj na seznam

(FOTO) Simulator varne vožnje na Prvi gimnaziji Maribor

V torek, 26. 11. 2019 so se lahko dijaki Prve gimnazije Maribor preizkusili v varni vožnji. V okviru projekta Varna mobilnost smo v sodelovanju z Medpodjetniškim izobraževalnim centrom iz Velenja na šoli postavili simulator varne vožnje.

Preberi več

Tako so lahko dijaki, ki nameravajo opravljati vozniški izpit, preizkusili svoje znanje. Prav tako so se na simulatorju preizkusili tisti dijaki in delavci šole, ki že imajo vozniški izpit, ter pokazali, kakšno je njihovo znanje varne vožnje.