nazaj na seznam

(FOTO) Obisk prvega predsednika Republike Slovenije na naši šoli

Preberi več

Ob 170-letnici naše šole, smo želeli 30. jubilej samostojnosti obeležiti na poseben način. Dijaki smo v svoje vrste povabili eminenco/starosto slovenske politike, prvega predsednika Republike Slovenije, g. Milana Kučana. Šolo je obiskal v četrtek, 3. 6. 2021. Po sprejemu pri gospodu ravnatelju se je vpisal v knjigo gostov in si ogledal šolsko poslopje. Na Prvem odru je nato potekal izčrpen intervju z dijaki o slovenski osamosvojitvi in Sloveniji nekoč, danes in čez 30 let. Po intervjuju je sledilo krajše neformalno druženje.